D-Smart İzle

D-Smart 2016 yılında çalışmalarına başlamış olan Doğan yayın holdingin siz değerli izleyicilerine 10 şubat 2007 yılında hizmete soktuğu bir dijital platfom olarak adlandırılmaktadır. Bununla birlikte D-Smart izleyicilerine bir dizi kolaylıklar sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi olarak D-Smart Dünyasıyla limitsiz internetin bir arada keyfini çıkarma fırsatı, TV ve fiber internet kampanyaları, D-Smartın fiber hızındaki internet keyfi, Kamu çalışanlarına özel D-Smart keyfi ve bunun gibi bir dizi kolaylıklar sunmaktadır.

D-Smarta Nasıl Kayıt Olurum

D-Smarta kayıt olmak artık hem son derece kolay hem de canlı yayının keyfini çıkarmak kesintisiz bir şekilde izlemek isteyenlerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır. D-Smarta nasıl kayıt olabilirim ve kampanyalarından nasıl yararlanabilirim diye merak edenler makalemizi okumaya devam edebilirler. öncelikle D-Smarta kayıt işlemlerinin son derece kolay pratik olduğunu söyleyebilmek mümkündür. D-Smarta kayıt olmak için öncelikle D-Smart başvuru formundaki isim soyisim ve telefon numarasını yazarak hemen kayıt olunabilmektedir. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra müşteri temsilcisi en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır. Ve artık sizlerde D-Smartın zengin içeriklerine katılmış olacaksınız.

D-Smartı ücretsiz ve Kesintisiz Bizimle İzleyin

D-Smart iki yıldır hizmet veren ve çalışmalarına soluksuz devam eden bir platformdur. Kesintisiz D-Smartın keyfini bizimle yaşayarak HD kalitenin keyfini çıkarabilmeniz mümkündür. Beinsport izleyicilerinin de en çok tercih ettiği platformlar arasında D-Smartın yer aldığını söyleyebilmek mümkündür. Bununla birlikte D-Smart ile e hem de sınırsız internet ile canlı maçların da tadını çıkarabilirsiniz. Yeni üye olanlara D-Smartın sunduğu kampanyalardan en önemlisi Hoş geldin paketidir. Bu paket beraberinde sınırsız internet keyfini de getirerek izleyicilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Bunun yanı sıra Maç, canlı maç, Dünya kupası gibi olanaklardan da faydalanmak isteyenlere yepyeni bir paket olan aile spor paketi sunulmaktadır. Bununla birlikte kamu çalışanları da D-Smart keyfinden fazlasıyla yararlanabilmekte ve onlara özel olarak sunulmuş olan kamu çalışanlarına özel D-Smart keyfi kampanyasından yararlanarak tadını çıkarabilmektedir.

Kesintisiz Yayın Hizmeti Sunan öncü Site

İnternet aracılığı ile kullanıcılarına sınırsız hizmet veren ve kampanyalardan yararlanma olanağı sağlayan sitemiz teknolojiyi de kullanarak sizlere sunduğu hizmeti daha da özenli hale getirmektedir. Gerek bilgisayarla gerek ise android cihazınızla internete kesintisiz ve kolay bir şekilde bağlanabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Sitemiz kullanıcılarına her türlü olanağı sağlamayı başarmış olan ve bir o kadar da kesintisiz hizmet vererek kullanıcı memnuniyetini ön plana çıkarabilmeyi başaran bir sitedir.